Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Pozor: Informace mohou být neaktuální. Provozovatel webu neodpovídá za případné škody způsobené použitím informací zde uvedených.

Nákup zboží bez peněz? To není sci-fi

12/5/2014

Zná to asi každý z nás, jdeme se podívat jen tak do obchodu, co je na trhu nového a náhle narazíme na něco, co se nám líbí a zkrátka to musíme mít. Jenže kapsy jsou prázdné a do výplaty stále daleko. Jak toto řešit? Jako vhodná možnost se jeví nákup vybraného zboží na splátky.

Jak to celé funguje?

Nákup na splátky není nic těžkého. Stačí si vybrat zboží a zažádat u prodejce o úvěr. I když to vypadá, že peníze na vybrané zboží vám půjčuje samotný prodejce, není tomu tak. Každá společnost má nasmlouvané určité splátkové společnosti, které se tímto zabývají.Mezi největší a nejznámější se u nás řadí například Cetelem či HomeCredit. V závislosti na ceně zboží a vaší bonitě (neboli platební historii) bude váš úvěr vyřízen během několika málo minut, ale i několika dnů.

Potřebné věci k uzavření úvěru

Splátkový prodej se nijak zásadně neliší od klasického spotřebního úvěru, i zde totiž musíte splňovat některé základní podmínky, abyste půjčku mohli dostat. První podmínkou je dosažení plnoletosti a způsobilost k právním úkonům. Dále budete potřebovat doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Každá úvěrová společnost má pak dílčí podmínky individuální, někde se můžete setkat s minimální částkou, kterou lze půjčit, či u velmi vysokých částek po vás může být vyžadován věřitel.

Nevyhovuje vám splátkový prodej? Není to jediná možnost

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje nákup zboží na splátky, můžete využít i dalších možností, jak získat dostatečné finance pro uskutečnění nákupu. Asi nejzákladnější možností je sjednání běžného spotřebitelského úvěru u některé bankovní či nebankovní společnosti. Půjčené peníze pak můžete využít právě pro nákup vysněného zboží. Další alternativou je zřízení kreditní karty, která vám umožňuje přečerpání zůstatkové hotovosti na vašem účtu. I tady se vlastně jedná o jistou formu úvěru, který vám poskytuje vaše banka jako doplňkovou službu k běžnému účtu.

© 2013 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.