Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Pozor: Informace mohou být neaktuální. Provozovatel webu neodpovídá za případné škody způsobené použitím informací zde uvedených.

SMS půjčka bez registru ihned

17/11/2013

Půjčky poskytované pomocí SMS jsou dost často rychlé. Peníze bez náhledu do registru dlužníků možná ještě zrychlují proces poskytnutí peněz. Firma totiž nemusí ztrácet čas a peníze kontrolou registru dlužníků. Kontrola registru však není jen nepříjemnost, kterou se zdržují zájemci o půjčku.Pokud firma kontroluje registr, může se vyhnout poskytnutí peněz zadluženému člověku. Ještě v kombinaci s kontrolou, zda má zájemce příjem ze zaměstnání, si může firma udělat obrázek o tom, zda je výhodné zájemci půjčit peníze a jak je pravděpodobné zda je bude splácet. Měsíční příjem je důležitý ukazatel, který může nastínit zájemci i poskytovateli půjčky, jaká by měla být vhodná měsíční splátka - je li SMS půjčka bez registru poskytnuta se splatností několik měsíců anebo snad let.

SMS půjčky bez registru jsou však spíše menší půjčky průměrně v řádu několika tisíc korun. Obvykle bývají spláceny například do jednoho měsíce, jakmile dostane dlužník svou výplatu.

Jak je půjčka SMS poskytnuta, jak funguje?

Jistě to není tak, že napíšete SMSku a oni vám pošlou peníze. Je nejdříve potřeba aby firma ověřila totožnost žadatele o půjčku. Ověření může probíhat například tak, že z účtu, na který bude poskytnuta půjčka, nejdříve zájemce odešle například jednu korunu poskytovateli půjčky. Takto je ověřeno, že účet opravdu patří dané osobě - u platby bývá totiž uvedeno chtě nechtě jméno a příjmení majitele účtu. Ověření totožnosti může být také možná nahráním oskenovaného, ofoceného, vyfoceného občanského průkazu, výpisu z účtu a nebo jiného podobného dokumentu ověřujícího aktuální bydliště žadatele o půjčku.

Opakované půjčky bývají schváleny velmi rychle

Po ověření totožnosti již může firma přistoupit k odeslání peněz na účet dlužníka. Některé firmy peníze také doručují přímo v hotovosti zájemci o půjčku. Takové doručení peněz však je obvykle dražší a proto ho mnoho firem neprovozuje. Žádost o půjčku je často provedena vyplněním formuláře na internetové stránce firmy. Odesláním formuláře může dojít k tzv. registraci účtu. Po registraci, při opakované půjčce pak může klient použít účet a SMS žádost k poskytnutí rychlé SMS půjčky bez registru již bez ověřování totožnosti. Tento postup nemusí platit u všech firem.Náš TIP:
Americká hypotéka bez registru je dostupná a spolehlivá půjčka se zástavou nemovitosti. Více informací o ní najdete na Maxi-Půjčky.cz

© 2013 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.