Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

SMS půjčka bez registru ihned

17/11/2013

Půjčky poskytované pomocí SMS jsou dost často rychlé. Peníze bez náhledu do registru dlužníků možná ještě zrychlují proces poskytnutí peněz. Firma totiž nemusí ztrácet čas a peníze kontrolou registru dlužníků. Kontrola registru však není jen nepříjemnost, kterou se zdržují zájemci o půjčku.Pokud firma kontroluje registr, může se vyhnout poskytnutí peněz zadluženému člověku. Ještě v kombinaci s kontrolou, zda má zájemce příjem ze zaměstnání, si může firma udělat obrázek o tom, zda je výhodné zájemci půjčit peníze a jak je pravděpodobné zda je bude splácet. Měsíční příjem je důležitý ukazatel, který může nastínit zájemci i poskytovateli půjčky, jaká by měla být vhodná měsíční splátka - je li SMS půjčka bez registru poskytnuta se splatností několik měsíců anebo snad let.

SMS půjčky bez registru jsou však spíše menší půjčky průměrně v řádu několika tisíc korun. Obvykle bývají spláceny například do jednoho měsíce, jakmile dostane dlužník svou výplatu.

Jak je půjčka SMS poskytnuta, jak funguje?

Jistě to není tak, že napíšete SMSku a oni vám pošlou peníze. Je nejdříve potřeba aby firma ověřila totožnost žadatele o půjčku. Ověření může probíhat například tak, že z účtu, na který bude poskytnuta půjčka, nejdříve zájemce odešle například jednu korunu poskytovateli půjčky. Takto je ověřeno, že účet opravdu patří dané osobě - u platby bývá totiž uvedeno chtě nechtě jméno a příjmení majitele účtu. Ověření totožnosti může být také možná nahráním oskenovaného, ofoceného, vyfoceného občanského průkazu, výpisu z účtu a nebo jiného podobného dokumentu ověřujícího aktuální bydliště žadatele o půjčku.

Opakované půjčky bývají schváleny velmi rychle

Po ověření totožnosti již může firma přistoupit k odeslání peněz na účet dlužníka. Některé firmy peníze také doručují přímo v hotovosti zájemci o půjčku. Takové doručení peněz však je obvykle dražší a proto ho mnoho firem neprovozuje. Žádost o půjčku je často provedena vyplněním formuláře na internetové stránce firmy. Odesláním formuláře může dojít k tzv. registraci účtu. Po registraci, při opakované půjčce pak může klient použít účet a SMS žádost k poskytnutí rychlé SMS půjčky bez registru již bez ověřování totožnosti. Tento postup nemusí platit u všech firem.Náš TIP:
Americká hypotéka bez registru je dostupná a spolehlivá půjčka se zástavou nemovitosti. Více informací o ní najdete na Maxi-Půjčky.cz

© 2013 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.