Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

Inzerce půjček od soukromých osob a investorů

24/6/2014

Nechcete vyřizovat záležitosti jako doklady o doložení příjmu, čistý trestní rejstřík, nulový záznam v registru rejstříků bance, či nějaké nebankovní společnosti? Sháníte půjčku na mateřské dovolené, půjčku pro nezaměsntané nebo začínající podnikatele? Chcete se domluvit sami na výši splátek a možnosti odložení splácení? Jestli ano, využijte možnosti zapůjčení od soukromých osob (investorů).

Kde hledat

Jistě si pokládáte otázku, kde tento typ inzerce půjček od soukromníků hledat a kde takového osobního – soukromého investora najít? Odpověď je jasná – inzertní servery.

Inzerce půjček

Na inzertních serverech se setkává nabídka s poptávkou a vy tak budete mít možnost vybrat s i z celé řady nabídek od soukromých investorů.

Inzerát zdarma

Inzerát může na inzertní server vložit téměř kdokoli a to zcela zdarma.

Soukromý investor

Soukromý investor profituje právě půjčováním peněz obvykle fyzickým osobám. Protože soukromé osoby podléhají mnohem větší rizikovosti, zajišťuje se obvykle zajišťováním půjčky na směnku. Půjčka je sice realizována s mnohem větší úrokovou mírou, ale za to je velmi rychlá a bez doložení jakéhokoli příjmu. Vypůjčení peněz navíc probíhá velmi rychle a lze ho sjednat i online.

© 2013 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.