Inzerce půjček od soukromých osob a investorů

Nechcete vyřizovat záležitosti jako doklady o doložení příjmu, čistý trestní rejstřík, nulový záznam v registru rejstříků bance, či nějaké nebankovní společnosti? Sháníte půjčku na mateřské dovolené, půjčku pro nezaměsntané nebo začínající podnikatele? Chcete se domluvit sami na výši splátek a možnosti odložení splácení? Jestli ano, využijte možnosti zapůjčení od soukromých osob (investorů).Kde hledat

Jistě si pokládáte otázku, kde tento typ inzerce půjček od soukromníků hledat a kde takového osobního – soukromého investora najít? Odpověď je jasná – inzertní servery.

Inzerce půjček

Na inzertních serverech se setkává nabídka s poptávkou a vy tak budete mít možnost vybrat s i z celé řady nabídek od soukromých investorů.

Inzerát zdarma

Inzerát může na inzertní server vložit téměř kdokoli a to zcela zdarma.

Soukromý investor

Soukromý investor profituje právě půjčováním peněz obvykle fyzickým osobám. Protože soukromé osoby podléhají mnohem větší rizikovosti, zajišťuje se obvykle zajišťováním půjčky na směnku. Půjčka je sice realizována s mnohem větší úrokovou mírou, ale za to je velmi rychlá a bez doložení jakéhokoli příjmu. Vypůjčení peněz navíc probíhá velmi rychle a lze ho sjednat i online.

Náš TIP:
Výhodnou a solidní půjčku 30000 až 600000 nabízí společnosti GE Money – online žádost zde.

© 2016 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369