Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

Česká Spořitelna - největší banka v ČR

9/5/2024

Česká spořitelna je se svými více než 5 miliony klienty největší bankovní společností v České republice. Byla založena již v první polovině 19.století - roku 1925 vzikla Spořitelna česká, která se později přejmenovala na Česká státní spořitelna. Až v roce 1992 se stává z České spořitelny akciová společnost.

Roku 2000 se Česká spořitelna stala součástí Erste Group - silné středoevropské finanční společnosti s více než 17 mil. klientů. V České republice má ČS 650 poboček s téměř 11000 zaměstnanci.

Česká spořitelna jakožto nejsilnější hráč na českém bankovním trhu neustále zkvalitňuje své služby a svým klientům nabízí široké portfolio produktů a služeb, jako je například: osobní účty, spořicí účty, půjčka České spořitelny a další.

Osobní účty, spořicí účty, úvěry ČS

K nejoblíbenějším produktům patří osobní účty včetně přímého bankovnictví, spořící účty, z úvěrových produktů to jsou pak půjčky, hypotéky, stavební spoření a v neposlední řadě výhodné spotřebitelské úvěry včetně americké hypotéky.

Mimoto nabízí také řadu pojištění - od životního a kapitálového pojištění (FLEXI, KAPITÁL) přes úrazové a cestovní pojištění až po tzv. neživotní pojištění (například pojištění nemovitosti a domácnosti, právní ochrany, havarijní pojištění a mnohé další).

Věděli jste, že...
...Česká spořitelna nabízí internetové bankovnictví George, v rámci nějž máte přístup ke službě Moje zdravé finance? Pokud si dáte tu práci a roztřídíte každý svůj online nákup do kategorií (potraviny, knihy, koníčky atd.), aplikace vám pomůže vizualizovat vaše nákupní chování a přehledně tak vidíte, za co nejvíce utrácíte.

© 2024 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.