Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

Půjčka 300000 online

9/5/2024

Kupujete nové nebo starší auto, rekonstruujete byt, nebo zkrátka potřebujete větší částku peněz na cokoliv? Podívejme se, jaká je na finančním trhu nabídka půjček 300000 Kč.

Půjčky se dají obecně rozdělit na účelové a neúčelové. Než požádáme o půjčku 300000 Kč, je určitě více než vhodné zjistit, zda svůj investiční záměr můžete realizovat účelovou půjčkou. Účelové půjčky jsou levnější a výhodnější než půjčky neúčelové, byť mají některá omezení.

Účelové půjčky 300 000 Kč

Pokud kupujete auto, vybavení domácnosti nebo potřebujete peníze na rekonstrukci vašeho bytu nebo domu, můžete využít nabídku účelových půjček. Kupříkladu půjčku na auto najdeme v nabídce GE Money bank nebo společnosti 1 1 Nejlepší Autopůjčka, s.r.o. U účelových půjček na auto je ale zpravidla nutné, aby technický průkaz od vozidla vyl uložen u poskytovatele po celou dobu trvání půjčky. Na rozdíl od leasingu je ale výhoda půjčky v tom, že je od začátku vozidlo vaším majetkem.

Neúčelové půjčky - na cokoliv

Pokud Vám omezení účelových půjček nevyhovují nebo potřebujete půjčit na něco, na co se účelové úvěry neposkytují, je zde pro Vás bohatá nabídka bankovních i nebankovních půjček 300 000. Půjčky jsou zpravidla bez ručitele a bez zástavy nemovitosti a nabízí je prakticky většina velkých bank a řada nebankovních společností.

Americké hypotéka

Další možností výhodné půjčky 300 000 Kč je tzv. americká hypotéka. Pokud máte ve svém majetku nemovitost, kterou můžete dát do zástavy, můžete požádat o tuto půjčku na cokoliv s ručením nemovitostí. Výhodami tohoto úvěru jsou nízká úroková sazba a dlouhá doba splatnost - podobná jako u klasické hypotéky - například 20 ale třeba 30 let. (O výhodnou americkou hypotéku můžete požádat napříkald zde.)

© 2024 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.