Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

SMS půjčka bez poplatku 1 Kč a bez příjmu

9/5/2024

Finanční trh nabízí celou řadu možnsotí, jak si rychle a pohodlně půjčit. Mezi ně patří i SMS půjčky. Běžné SMS půjčky si ale často kladou podmínky, které nejsou pro každého přijatelné - nutnost doložit příjem nebo zaslat registrační poplatek 1 Kč ze svého účtu. Co když se žadatel nechce zdržovat dokládáním příjmů ani zasíláním 1 Kč ze svého účtu - existují i SMS půjčky bez 1 Kč a bez doložení příjmu?

Naštěstí se na trhu vyskytují i finanční produkty, které vyhoví i těmto klientům a získání takovéto půjčky je opravdu jednoduché.

Výhody

Stačí poslat SMS zprávu na číslo v odpovídajícím tvaru a pak jen počkat na ověření. Velkou výhodou je zde především jejich rychlost. Nebankovní subjekty nemají problém připravit pro své klienty peníze za několik minut.

Jak již bylo řečeno, u většiny SMS půjček je potřeba zaslat verifikační poplatek 1 Kč, který ověřuje pravost bankovního účtu. V případě půjček bez 1 Kč není tohoto poplatku třeba. Cesta k penězům je tedy o něco rychlejší.

Další z výhod tohoto typu úvěrů je jejich benevolence. Není třeba dokládat příjem, hledat ručitele nebo si lámat hlavu s registrem dlužníků. Od těchto nepříjemností jste u SMS půjček často osvobozeni.

Nevýhody

Tou největší nevýhodou jsou vysoké poplatky v podstatě za vše. Největší pak za prodlení splacení. Samozřejmě nelze počítat s nikterak rozumnou úrokovou sazbou.

V případě SMS půjček si často nepůjčíte více než 5 000 Kč. Ty je pak třeba vrátit za méně než měsíc. Jedná se tedy o půjčky, které jsou vhodné především ke krátkodobému financování, jež často slouží jako tzv. půjčka do výplaty.

Nezapomínejte, že s půjčkami je třeba nakládat nesmírně opatrně. Nepůjčujte si peníze, pokud to není nevyhnutelně nutné. Především se pak nesnažte splatit jednu pohledávku jinou. Je snadné se dostat do dluhové pasti.© 2024 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.