Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

Nákup zboží bez peněz? To není sci-fi

9/5/2024

Zná to asi každý z nás, jdeme se podívat jen tak do obchodu, co je na trhu nového a náhle narazíme na něco, co se nám líbí a zkrátka to musíme mít. Jenže kapsy jsou prázdné a do výplaty stále daleko. Jak toto řešit? Jako vhodná možnost se jeví nákup vybraného zboží na splátky.

Jak to celé funguje?

Nákup na splátky není nic těžkého. Stačí si vybrat zboží a zažádat u prodejce o úvěr. I když to vypadá, že peníze na vybrané zboží vám půjčuje samotný prodejce, není tomu tak. Každá společnost má nasmlouvané určité splátkové společnosti, které se tímto zabývají.

Mezi největší a nejznámější se u nás řadí například Cetelem či HomeCredit. V závislosti na ceně zboží a vaší bonitě (neboli platební historii) bude váš úvěr vyřízen během několika málo minut, ale i několika dnů.

Potřebné věci k uzavření úvěru

Splátkový prodej se nijak zásadně neliší od klasického spotřebního úvěru, i zde totiž musíte splňovat některé základní podmínky, abyste půjčku mohli dostat. První podmínkou je dosažení plnoletosti a způsobilost k právním úkonům. Dále budete potřebovat doklad totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Každá úvěrová společnost má pak dílčí podmínky individuální, někde se můžete setkat s minimální částkou, kterou lze půjčit, či u velmi vysokých částek po vás může být vyžadován věřitel.

Nevyhovuje vám splátkový prodej? Není to jediná možnost

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje nákup zboží na splátky, můžete využít i dalších možností, jak získat dostatečné finance pro uskutečnění nákupu. Asi nejzákladnější možností je sjednání běžné půjčky u některé bankovní či nebankovní společnosti. Půjčené peníze pak můžete využít právě pro nákup vysněného zboží. Další alternativou je zřízení kreditní karty, která vám umožňuje přečerpání zůstatkové hotovosti na vašem účtu. I tady se vlastně jedná o jistou formu úvěru, který vám poskytuje vaše banka jako doplňkovou službu k běžnému účtu.

© 2024 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.