Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

Zapakatel.cz - dovolená

28/4/2014

Pravděpodobně i letos a nebo příští rok budete chtít vyrazit na letní dovolenou mimo domov. Pokud rádi také pročítáte různé slevové nabídky nejen u hypermarketů, vězte že i pro cestovní zájezdy a ozdravné pobyty existují podobné slevové nabídky.

Je třeba pouze najít vhodný web, kde je dostatečně široký seznam nabídek. Fantazii se meze nekladou, proto můžete začít své hledání zadáním dotazu do vyhledávače typu Google.cz. Pokud vás však nic nenapadá co zde zadat, můžete přejít rovnou na stránku Zapakatel.cz - Dovolená a zde se dá říci, že opravdu dovolenou za pakatel získáte.

Zapakatel nabídne slevy až 50%

Předností slevového portálu, kterým Zapakatel.cz je, jsou zejména do kategorií členěné zlevněné služby. Může to být například nějaká specialita z restaurace, víkendový pobyt, zážitek, dovolená a nebo jiná služba. Tento článek je o dovolených, k nimž je možné objednat na slevový kupón na webu Zapakatel. Ve výchozím stavu jsou slevové nabídky dovolených řazeny sestupně podle výše slevy. Nejvyšší slevy máte pěkně nahoře aby vám neutekly. Pokud jste slevové portály nikdy nevyužili, možná vás překvapí výše slev na jednotlivých nabídkách dovolených. Slevy přes Zapakatel.cz na dovolenou ale i na jakoukoliv jinou službu nebo výrobek se mohou pohybovat i do výše kolem 50% původní ceny.

Příklad zlevněné dovolené

Na slevovém serveru Zapakatel.cz dovolenou nebo zájezd seženete opravdu levně. Uveďme si příklad dovolené, kterou díky slevovému portálu můžete objednat. Je to například Zájezd do Chorvatska pro jednu osobu za méně než 2000 Kč (50% sleva). Místo, na které se dostanete jsou krásná přírodní oblast Plitvických jezer. Je to místo vodopádů a chráněná oblast. Na tomto romantickém místě se točil film Vinnetou - díl Poklad na stříbrném jezeře. Možná si ty obrázky vodopádů, jezer vybavíte, pokud ne, osvěžte si paměť nahlédnutím na tuto slevovou nabídku. V případě že byste ji již nemohli nalézt, využijte vyhledávač internetu Google.cz a nebo jiný.


© 2013 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.