Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

Výhodné půjčky na zástavu nemovitosti

9/5/2024

Představa zastavení vlastní nemovitosti pro půjčku bývá někdy zkreslená. Mnoho majitelů se obává možnosti prodeje svého bydlení a nad takovým způsobem zajištění váhá. Ale tímto způsobem se dají ušetřit značné prostředky a možnost prodeje nemovitosti je mizivá. O střechu nad hlavou se přichází jen v extrémních případech a zcela výjimečně.

Nízký úrok

Půjčka na zástavu nemovitosti znamená velice nízké úročení. Je velice výhodná při nevelkých žádostech o poskytnutí finančních prostředků. Úrok často dosahuje pouhých dvou až tří procent ročně a kopíruje tak inflaci. Každý dobrý obchodník nebo podnikatel přece za rok vydělá deset procent a více z volných finančních prostředků. A na nemovitost si není nutné půjčit miliony.

Výše hypotéky

Kromě výhody s nízkým úročením a cenou půjčených peněz, je dalším kladem tohoto úvěru možnost dostatečné hotovosti. Na hypotéku si můžete půjčit od několika desítek tisíc korun až po několik milionů. Objem peněz tak půjčka na zástavu nemovitosti koriguje podle vašich možností splácení. Pokud můžete platit měsíčně pět tisíc, pořídíte si hypotéku třeba jen na 300.000 Kč. A hlavně víte, že tyto prostředky nepřeplatíte o desítky tisíc, ale jen o pět až šest tisíc za dobu třeba deseti let.

Zastavení nemovitosti

Nový spotřebitelský zákon zakazuje přijímat nepřiměřené zástavy. Jste tak chráněni od zajištění desetitisícového dluhu na nemovitosti v ceně milionů. Zástava tak činí opravdu jen několik tisíc a prodat nemovitost je prakticky nemožné. Půjčka oproti zástavě nemovitosti se také snadno zařizuje. Pro ocenění existuje mnoho znalců, kteří vyjádří její tržní hodnotu. Do katastru trvá zápis několik dní a peníze tak můžete mít na svém účtu nebo v rukou do týdne.

Jistota pro obě strany

Produkt půjčka se zástavou nemovitosti je výhodný pro všechny strany. Zájemce o půjčku poskytuje dostatečně solidní krytí a za to dostává nízký úrok včetně dlouhé doby splácení. Tím platí malé splátky, které znamenají minimální zátěž pro jeho rozpočet. A věřitel má jistotu movitého a zajištěného partnera, který je zárukou zaplacení. Proto je půjčka na zástavu nemovitosti častým a zajímavým řešením finanční situace.Náš TIP:
Pokud potřebujete rychlou a dostupnou půjčku na zástavu nemovitosti – tzv. "Americkou hypotéku", více informací o ní naleznete například na webu Maxi-Půjčky.cz.

© 2024 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.