Kde je možné získat
půjčku 30 000 Kč
rychle a bezpečně ?

Upozornění: Ověřte si, prosím, aktuálnost informací obsažených na této stránce. Při rychlém vývoji finančního trhu se může stát, že některé údaje již ne zcela odpovídají realitě.

Půjčka společnosti Cetelem

11/6/2015

Půjčka Cetelem je nebankovní půjčkou od stejnojmenné společnosti a dnes patří již k dobře známým a prověřeným nebankovním půjčkám tešícím se stále větší oblibě.

Půjčka Cetelem je určena k nejrůznějším účelům a sami si můžete zvolit, zda chcete požádat o půjčku účelovou nebo neúčelovou. Pokud potřebujete nový nábytek, kupujete nebo rekonstruujete nemovitost či pořizujete nové nebo starší auto, bude pro Vás výhodnější zvolit účelovou variantu Cetelem půjčky.

Neúčelová půjčka od Cetelem

Pro nákup běžného spotřebního zboží nebo prostě čehokoliv jiného je zde pro Vás neúčelová varianta půjčky Cetelem. Výše půjčky se u neúčelové varianty pohybuje od 20 000 do 200 000, maximální výše u účelové varianty může být vyšší podle daného účelu (například na nákup nemovitosti až 1 000 000 Kč).

Charakteristika půjček Cetelem

Doba splatnosti půjčky je 6 - 72 měsíců a například až 84 měsíců u účelové varianty pro nákupu nemovitosti. K půjčce si lze sjednat připojištění pro případ neschopnosti splácet a to hned v několika variantách.

Společnost Cetelem si nestanovuje minimální příjem, který musíte mít, abyste půjčku získali. Pokud je Váš příjem alespoň 5 000,- Kč měsíčně, máte dobrou šanci půjčku Cetelem získat. Podmínkou je čistý registr dlužníků.

© 2013 Půjčka-30000.cz, všechna práva vyhrazena.
Provozovatelem stránek je Infinea Finance, s.r.o., IČO:29277361, DIČ:CZ29277361, vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka C 70369
Provozovatel webu není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů.